Říjen 2006

Ms 2006

30. října 2006 v 14:16 | SpawnnS |  něco o mě
ad MS - organizačně to zvládli perfektně, osobně se mi líbylo mnohem víc prostředí na MS juniorů v Opavě, ale co totálně zkazilo můj dojem z celé akce bylo umístění projekčního plátna - jednak na něm nešlo nic vidět protože bylo osvícené reflektory z podia a navíc přes půlku byla rampa se světly. Obrazovka napravo byla oněco lepší, ale za chvíli už mě bolelo za krkem. Kdo neměl dalekohled tak bly celkem prd...

Mooc jsem přál Davidovy medailu, bohužel to nevišlo, úroveň závodníků byla opravdu vysoká, ale finále je určitě i tak veliký úspěch. Přišlo mi, že byl takovým stínem Osladila - bohužel.
nějaká ta momentka kterou jsem zachytil
me and Dave
Štefan Havlík

something

26. října 2006 v 14:07 | SpawnnS |  něco o mě
Tak nějak mě už přestává bavit cvičit jen tak. Sice už jsem pomalu začal šetřit penízky na závody, ale nejsem si jistý zda-li pujdu narok na podzim. 2.prosince máme tady unás ve městě ve fit-club GOLEM takovou akci - siloboj. Bude se soutěžit v několika disciplínách a cílem bude udělat co nejvyšší počet opakování. Hmotnost závaží se bude odvozovat od osobní hmotnosti. Žádnou přípravu tomu nevěnuji, ale tak jsem si říkal že bych mohl nějaké to kilko shodit. Mám teď přesně 105kg - takže těch 5kg za 4týdny by mohlo jít celkem v pohodě. Jen chci mít nějakou motivaci do tréninku. Takže v pondělí začnu. Stravu-- no nebudu to nějak přehánět, jen zksuím vyřadit ty občasné čokoládky a tak...:-), dám víc zeleninky a jinak zůstanu u toho co jím teď /3 x denně rýže s masem+zeleninou, na snídani vejce a trochu špaget, +něco málo piškotu/ Uvidím jestli to půjde. Co se týče treninku v posil tak to nechám na 4x týdně, jen trošku upravím počzty opak, vždy 1cvik bude těžký, méně opak, a další cviky na partii boudou v rychlejším tempu a nepůjdu pod 6 opak. Myslím že to půjde atělo nato bude reagovat.

Mistrovství světa - Ostrava 26-30.10.06

22. října 2006 v 18:52 | SpawnnS |  My friends
Tak už se tato skvělá akce blíží a mooooc se na ní těším. Co vím, tak tam bude spousta našich ostřílených borců. Určitě to bude ta nej z akcí které tady unás uvidíme. Věřím že jako překvápko shlédneme exhibici nějakého našlapáného profíka. Lístek mám naštěstí koupený a lesní roh nachystaný, abych tam udělal pořádný kravál a povzbudil naše závodníky v boji který bude určitě nelehký.

somethink

16. října 2006 v 21:39 | SpawnnS |  něco o mě
Už dlouho jsem zde nic nenapsal.... asi to bude tím, že teď není toho času tolik. Když jsem chodil do práce tak ho bylo mnohem víc, co jsem teď studentem tak je to mnohem horší. Do školy to mám 1h cesty, sice jen 4 dny v týdnum, ale o výkendu ještě nějaká ta noční práce,a vůbec.... Trénovat naštěstí chodím pořád pravidelně a snažím se i stravování dodržovat, ale teď je to vše spíše takové oddechové a asi jsem to i potřeboval.
Jnak co se týče toho videa s Davidem, tak mam celkem 70% udělaného, doufám že stihnu natočit rozhovor do toho MS a celé to skompletovat. Přeci jen už je v těžké dietě a na takové hlouposti nemá náladu, ale třeba se to povede zrealizovat tento týden.
O víkendu jsem byl s miláčkem na chalupě a byla to dobrá paráda, jen tak nic nedělat a válet se. Večir jsme šli za kamarádama na sousední chalupu, udilo se tam 10kg kvalitního bílého masa /bůčku/ já si dones 3kolbásky které jsem zblajzl, už jsem úplně zapoměl jak to chutná. Tak jsme hezky poseděli, pokecali, popili a vůbec byla sranda. Občas je potřeba vypadnout z města od toho všeho a vypnout.
No nic, budu končit, je to zvláštní psát si tady tak pro sebe, psát oničem, ztrácet čas :-)))) ale trochu mě to naplňuje, že něco vytvářím, dělam :-)))) Jdu spát, ráno brza vstávat, škola a pak bude paintball - jsem zvědav, ještě jsem to nehrál :-)